Forum Gryfońskie Strona Główna Gryfońskie
Gwardia Godryka Gryffindora
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ankieta - Iguanka.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gryfońskie Strona Główna -> Ratingi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iguanka.
Sadystyczna Jaszczurka



Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 808
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Nie chcesz wiedzieć

PostWysłany: Sob 20:39, 01 Paź 2005    Temat postu: Ankieta - Iguanka.

Mówi się, że raz kozie wio. A spróbujmy, może coś z tego wyjdzie.

Użytkownik: Iguanka.

Z którym domem w Hogwarcie najbardziej się identyfikujesz i dlaczego?
W kwestii domów jestem bardzo podzielona. Powierzchownie pewnie byłabym Gryfonem. Odwaga, nieraz granicząca z głupotą, honor, wiara w głęboką przyjaźń i jej rolę w życiu każdego człowieka. Mimo to często pokazuję swoją "mroczniejszą", ślizgońską naturę. wśród najbiższych jestem postrzegana jako osoba cyniczna, która dąży do celu po trupach i ma swoje własne, wyznaczone ambicje. Nie wszyscy gryfoni by zaakceptowali taką wredotę jaką ja jestem. Wybieram więc to, co jest pomiędzy. Ravenclaw - ponieważ wielu ludzi i ja sama uważam się za osobę dość inteligentną, która z nauką ma mało problemów.

Śmierciożerca, auror czy kto? Uzasadnij.
Ani wte, ani wewte. Nie pojmuję ideologii śmierciożerców i ich "sposobów" głoszenia jej wśród innych. Zaś aurorzy wydają mi się strasznie uzależnieni od Ministerstwa, na dodatek nie cierpię pisać raportów. najchętnie zajęłabym się starą, dobrą dziennikarką albo badaniami nad magicznymi stworzeniami - tymi, które istnieją oraz tymi, w których istnienie niektórzy powątpiewają.

Podaj tekst piosenki, który najlepiej Cię opisuje.
Dotychczas nie natrafiłam na takową, chociaż znam takie, które odzwierciedlają niektóre moje poglądy. W dodatku przeważnie mogą się kwalifikować tylko piosenki polskie, gdyż nie przepadam za wsłuchiwaniem się w angielskie czy amerykańskie utwory.

W jaki sposób przejąłbyś władzę nad światem? I co zrobiłbyś z nim potem?
Zawsze mnie zastanawiało, co ludzie widzą we władzy nad światem? Owszem, to wspaniały tytuł, lecz żaden człowiek, a nawet grupa ludzi nie jest w stanie ogarnąć takiej masy, co idealnie pokazuje nam historia. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co posiadamy, toteż taka odpowiedzialnosc już po krótkim czasie by mnie przygniotła i zostalibyście ode mnie uwolnieni. Wink

Podaj zwierzę, z którym czujesz się najbardziej związany. Uzasadnij.
Wilk. Jest wierny tym, z którymi się brata, a jednocześnie zachowuje swoją niezależność. Wilki łączą się w watahy, grupy oparte na wzajemnej współpracy i oddaniu. Jeden dla drugiego jest w stanie się poświęcić.

Z jakim żywiołem czujesz się najbardziej związany i dlaczego?
Każdy żywioł daje mi zupełnie co innego i inaczej się czuję, gdy przychodzi mi z nim obcować. Ziemia ochrania i karmi, chociaż ona nie jest "moim" żywiołem. Woda ofiarowuje życie. Ogień zawsze wprowadza mnie w taki nostalgiczny nastrój i jedne z najważniejszych wydarzeń w moim życiu wydarzyły się właśnie w jego obecność, szanuję go niezmiernie. Lecz najbardziej jestem związana z wiatrem - niespokojny, pędzi po całym świecie i nie może sobie znaleźdź miejsca.

Opisz swoje hobby.
Króciótko: magia, harcerstwo, sztuka, biologia.

Jakie są Twoje umiejętności? Co umiesz robić najlepiej?
Najlepiej wychodzi mi marudzenie. O tak. I bujanie w obłokach. Podobno też nieźle maluję (coraz rzadziej) i, również podobno, piszę interpretacje wierszy na przerwach.

Podaj swoje najbardziej charakterystyczne cechy charakteru. Zarówno wady, jak i zalety.
Marudna, rozmowna, trochę zamknięta we własnym światku, wierna przyjaciołom, inteligentna, roztrzepana. Zdarza mi się zagapić i gdzieś spóźnić, więc staram się bywać przed czasem. Lubię dyskutować, zwłaszcza, gdy osoba ma troszkę inne zdanie, a jednocześnie jest skora wysłuchać moich argumentów. Uparta, ciężko jest mnie do czegoś przekonać, jeżeli sama za tym nie jestem.

Jak traktujesz nieznajomych, przyjaciół i wrogów?
Z szacunkiem. Nieznajomych, ponieważ mogą stać się kiedyś moimi najbiższymi przyjaciółmi. Przyjaciół, ponieważ, skoro są nimi, to najwyraźniej sobie na to uczciwie zasłuzyli, zwłaszcza z mojej strony. Wrogów, gdyż i oni są ludźmi, toteż nie należy ich tego pozbawiać. Do tego brak szacunku dla własnego wroga jest po części brakiem szacunku dla samego siebie.

Załóżmy, że obcy na ulicy (trzeźwy, kulturalny i dobrze wyglądający) zaczyna z Tobą grzecznie, sensownie rozmawiać. Jak zareagujesz?
Staram się podtrzymać rozmowę, o ile to możliwe (np. nie śpieszę się ani nie przebywam aktualnie z kims innym). A może jest bardzo wartościowym człowiekiem i może mi przekazać coś nowego? Nigdy nie wiadomo. No i zawsze to jakaś rozrywka.

Gdybyś mógł mieć szansę na spełnienie trzech życzeń, jakie to byłyby życzenia?
Żeby każdy przeżył w swym życiu choć jedną chwilę, dzięki której będzie mógł powiedzieć, że warto było się z tym życiem trudzić.
Aby każdy traktował innego człowieka na równi z sobą.
Abyśmy byli szczęśliwi.

Jakich ludzi podziwiasz najbardziej?
Takich, którzy mają w sobie potencjał. Moga się wydawać niepozorni, z wyglądu normalni, lecz czuć od nich niezwykłą moc i umieją z tego korzystać. Oraz tych, którzy umieją się cieszyć drobnostkami, pomimo wszelkiego zła.

Jakich ludzi starasz się unikać?
Fałszywych. Starają się udawać innych, niż rzeczywiście są, używając do tego różnych środków. Unikam także ludzi płytkich - nie da się z nimi ciekawie porozmawiać.

Czego się najbardziej boisz? Jak wyglądałby Twój hipotetyczny bogin i czy myślisz, że byłbyś w stanie go pokonać?
Boję się samotności. Tego, że pewnego dnia mogę obudzić się i stwierdzić, że tak naprawdę nie mam nikogo i nic nie jestem w stanie na to poradzić. Ale nie wiem, jak wyglądałby mój bogin, bo nie mam pojęcia, jak możnaby to zobrazować.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mirtel
Gryfonka szukająca Edwarda



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 734
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:16, 01 Paź 2005    Temat postu:

Może i łatwiej mi Cię opisać, bo trochę życia z tobą spędziłam.

Z jednej strony przypominasz mi Remusa Lupina, zawsze wierny i przyjacielski. Z drugiej jednak chyba Hermione, bo naprawdę dobrze się uczysz. A malujesz? Świetnie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yadire
Gryfonka Niepokorna



Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 1146
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: bollywood... <3

PostWysłany: Nie 13:52, 02 Paź 2005    Temat postu:

Mi to pasuje na Hermionę. Wiara w przyjaźń, odwaga, honor, inteligencja... Do tego wolność, równość i braterstwo - czyli harcerstwo.
Hermiona Granger


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez yadire dnia Nie 14:17, 02 Paź 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lady S.
Gryfonka Wiecznie Uśmiechnięta



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 306
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: znad morza -> Gdańsk

PostWysłany: Nie 13:56, 02 Paź 2005    Temat postu:

Zdecydowanie Remus Lupin.
Najbardziej obrazuje to Twój ulubiony żywioł - wiatr. "Niespokojny, pędzi po całym świecie i nie może sobie znaleźdź miejsca". Zupełnie jak Remus. Do tego jeszcze lęk przed samotnością. I piszesz, że dobrze się uczysz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Selene Simon
Odpędzaczka Weny



Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 927
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z krainy smutku (chwilowo)...

PostWysłany: Nie 15:08, 02 Paź 2005    Temat postu:

Moim zdaniem - Hermiona Granger

Inteligentna, przyjazna, odważna...tak, to cała ona! Grey_Light_Colorz_PDT_16


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Scarlet_witch
Seryjna Syriuszka



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1892
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 20:20, 02 Paź 2005    Temat postu:

Hermiona tu się zgadza ale...Oczywiście mi się zawsze jakoś dziwnie kojarzy:
Neville Longbottom. I to chyba nie obraza? Lubię tę postać, szczególnie z piątej części. Neville stał się odważny, lojalny wobec przyjaciół, gotówy na poświęcenie dla nich. Do tego lubi (tak jakby) biologię. Chcesz ,aby wszyscy byli równi i tak siebie traktowali, myślę ,że Neville też by tego chciał. Jak na mój gust macie wiele wspólnego.

Pozwoliłam sobie poprawić błąd przy Nevillu, żeby go pogrubiło.
Dziękuje, właśnie miałam to zrobić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mori
Gryfonka Despotyczna



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 1233
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Żebym to ja wiedziała...

PostWysłany: Pon 17:43, 03 Paź 2005    Temat postu:

Uważam, że jesteś mieszanką Hermiony Granger i Nevilla Longbottoma.
Tak jak Hermiona jesteś honorowa, inteligentna, przyjazna i odważna.
A Neville... tak jak napisała Scarlet - lojalny i wierny wobec przyjaciół. Poza tym, jakoże jest uważany za gorszego przez bycie łamagą (nie mam tu na myśli nic złego), to myślę że chciałby aby wszyscy ludzie traktowali się na równi z sobą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dramata
Gryfonka Kombinatorka



Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 486
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z koszamru :P

PostWysłany: Pon 17:07, 10 Paź 2005    Temat postu:

Hermiona Granger. I tyle powiem. Hermiona tak po prostu.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Narlome
Gryfonka Wątpliwie Gryfońska



Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 512
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: fotel naprzeciw komputera

PostWysłany: Czw 18:46, 13 Paź 2005    Temat postu:

Hermiona Granger.
Połączenie idealizmu z intelektem. Odpowiedzialność i dystans. Marudna, uparta, lubi dyskutować.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
saturnina
Nabijaczka Infantylna



Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 1030
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Z doMku

PostWysłany: Pią 20:02, 30 Gru 2005    Temat postu:

Zdecydowanie Hermiona Granger...Uparta...Zamknięta we własnym światku...Wykapana Hermi...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gryfońskie Strona Główna -> Ratingi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin